KURUMSAL

Web sitemize hoş geldiniz ! Sizi, daima güncel ve kapsamlı koleksiyonumuzda ki en yeni trendleri keşfetmeye davet ediyoruz. Orjinallikten ilham alan Dünya çapında müşterilerimiz tarafından değer verilen koleksiyonumuzda aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Firmamız Eylül Dokuma Tekstil San. Ltd.Şti. yüzyıllara uzanan tekstil deneyimiyle ; dünya tekstil sanayisinin kalbi olan Bursa ilimizde  2007 yılında faaliyetlerine başlamış olup DE’VOR tescilli markasıyla sektöründe üretici konumunu almıştır.

Bilgi birikimleriyle taçlandırılan işletmemiz ; konusunda uzman ar-ge ve ür-ge ekibimizin çalışmalarıyla sektörün yenilikçi model ve desenlerin yüksek metraj üreticisi ve öncüsü konumundadır.Sürekli güncel ve teknolojik makina parkurumuz ile yıllık 30.000.000 mt2 üretim kapasitemiz bulunmaktadır.Hızlı üretim , zamanında teslimat ,ilkelerimiz ile yüksek miktar taleplerinizi en kısa termin sürelerinde karşılamaktayız. Sıfır hata politikalarımız ve tecrübeli ekibimizin vizyonuyla , üretimlerimizde çok düşük fire oranları elde ederek ; iş ortaklarımıza kaliteli ürün ve yüksek katma değerler sunmaktayız.

Her sezon ; itinayla hazırlanan modellerin eklendiği koleksiyonlarımızla fuar ve tanıtım organizasyonlarına dahil olarak , geniş ürün yelpazemizi değerli katılımcıların beğenisine sunuyoruz.